Nadruki i haft na odziezy

SITODRUK | HAFT | FLEX | DTG

TECHNIKA NADRUKU

Jest to technika skierowana do klientów wymagających i oczekujących estetycznego wykonania nadruku. Metoda nadruk folią FLOCK jest wykonywana w taki sam sposób jak NADRUK FLEX. Poprzez zastosowanie innego rodzaju grubej folii FLOCK nadruk jest wypukły i bardzo miły w dotyku. Daje to bardzo dobry efekt, dlatego największą zaletą tego typu folii jest ich estetyka wykonania, poprzez oryginalne wyróżnienie na materiale

TRWAŁOŚĆ

Jakość folii, odpowiedni nacisk oraz czas przy pomocą automatycznej prasy termotransferowej z elektryczne regulowanym docisku o maksymalnej mocy 5 barów. Przy tak dużym docisku i równomierne rozłożonej temperaturze (około 155 stopni Celsjusza) to gwarancja uzyskania trwałego efektu na długi czas. Nadruk FLOCK zapewnia dobre pokrycie tkaniny dzięki czemu uzyskujemy wyraźny i trwały efekt. Folie którą stosujemy jest odporna na farbowanie co zapobiega jakimkolwiek zmianom koloru nadruk w czasie wygrzewania i użytkowania. Aplikacje wykonane tą metodą cechują się odpornością na temperaturę podczas prania. Nadruki wykonane z zastosowaniem nadruku FLOCK nadają się do prania w zależności od materiału do 60 stopniach Celsjusza!

ZASTOSOWANIE

Elegancja i estetyka to główne zalety tego sposobu znakowania odzieży. Aplikacje wykonane tą metodą doskonale sprawdzają się na odzieży sportowej, designerskiej, codziennej. Nie mamy prawie ograniczeń w składach materiału nadruk ten możemy wykonać na: bawełnę, poliester, syntetyczne materiały i wszelkiego rodzaju tekstyliach. (z wyjątkiem Nylonu)

Nadruki FLOCK możemy wykonać na następujących produktach naszej oferty:


T-SHIRT - POLO - BLUZY - DRESY - TORBY NA ZAKUPY - SOFTSHELL - CZAPKI Z DZASZKIEM


Ten sposób znakowania odzieży umożliwia wykonywanie projektów posiadających elementy o niewielkich rozmiarach. Minimalna grubość detalu to 2 mm. Minimalna wysokość liter drukowanych zaczynają się od 5 mm.

CENY

Na cenę wpływają głównie takie czynniki jak: wielkość nadruku i ilość kolorów zastosowanych w projekcie. Przy projektach personalizowanych, takich jak zmiana nazwisk lub numerów w przypadku sportowej odzieży, koszt pozostaje taki sam. Na cenę nie wpływają też zmiana wymiaru nadruku w przypadku wspólnej koncepcji odzież dziecięcej i męskiej w rozmiarze 4XL.

Proponujemy dodatkowe rabaty ilościowe przy zamówieniach powyżej 15 sztuk tego samego projektu wszystkie warianty cenowe w tabeli CENNIK NADRUKU FLOCK

DOSTĘPNE POLA NADRUKU


  • Podstawowe pole nadruku jakie wykonujemy do 100x100 mm, który umieszczamy zazwyczaj na lewej piersi.

  • Dodatkowe pole nadruku jakie wykonujemy do 240x150 mm, który umieszczamy zazwyczaj na placach

  • Dodatkowe pole nadruku jakie wykonujemy do 80x80 mm, który umieszczamy zazwyczaj na rękawach

  • Maksymalna wielkości nadruk w tej technice to krótszy bok jednego elementu 48 cm.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE PRZY UŻYCIU NADRUKU FLOCK

SPOSÓB NADRUKU

Projekt wektorowy przesyłany jest do urządzenia, wybieramy konkretny kolor folii następnie ploter tnący z niezwykłą precyzją wycina nożem obrotowym w folii odpowiednio zaprojektowany, wektorowy wzór. Następnie rozdzielamy zbędną folie od podkładu aby uzyskać odpowiedni wzór, linie nadruku są ostre i wyraźne. Następnie  za pomocą prasy termo-transferowej naniesiony na powierzchnie tkaniny. Uzyskana w ten sposób aplikacja jest kryjąca i bardzo trwała. Jest to technika przeznaczona do wykonywania wzorów w zasadzie jednobarwnych.

KOLORY

Dysponujemy ograniczoną paletą barw dostępnych w stałej ofercie. Maksymalna liczba kolorów folii w jednym projekcie to 1 warstwa. Folia FLOCK jest gruba mechata i miękka w dotyku po nadruk daje efekt niezwykle nasyconych kolorów. Liczba dostępnych kolorów jest ograniczona, przykładowy wzornik zamieszczamy poniżej

kolory do wyboru naruku FLOCK

ZOBACZ INNE TECHNIKI ZDOBIENIA

Nadruki flex

NADRUK FLEX

od 10 sztuk

CENNIK

przykładowe realizacje

Nadruk odblaskowy

NADRUK ODBLASKOWY

od 10 sztuk

CENNIK

przykładowe realizacje

HAFT KOMPUTEROWY

od 10 sztuk

CENNIK

przykładowe realizacje

SITODRUK

od 100 sztuk

CENNIK

przykładowe realizacje

DTG

CYFROWY DTG

od 10 sztuk

CENNIK

przykładowe realizacje