Nadruki i haft na odziezy

SITODRUK | HAFT | FLEX | DTG

Technika nadruku:nadruk w pełnym kolorze logo firmy

Nadruk odblaskowy to rodzaj nadruku, który wykorzystuje specjalne folie odblaskowe. Folie te są wykonane z mikroskopijnych kuleczek, które odbijają światło w kierunku jego źródła. Dzięki temu nadruk odblaskowy jest widoczny w ciemności, nawet z dużej odległości.

Metoda:

Transfer termiczny - to najpopularniejsza metoda nadruku odblaskowego. Polega na nadrukowaniu na folię odblaskową wzoru za pomocą plotera tnącego. Następnie, nadrukowaną folię wgrzewa się na materiał za pomocą prasy termotransferowej.

Trwałość:

Jakość folii, odpowiedni nacisk oraz czas wygrzewania, a także wysoka temperatura (około 150 stopni Celsjusza) to gwarancja uzyskania trwałego efektu na długi czas. Nadruk FLEX zapewnia dobre pokrycie tkaniny dzięki czemu uzyskujemy wyraźny i trwały efekt. Folie którą stosujemy jest odporna na farbowanie co zapobiega jakimkolwiek zmianom koloru nadruk w czasie wygrzewania i użytkowania. Folie jest bardzo cienka i elastyczna, dlatego największą zaletą tego typu folii jest ich wytrzymałość, poprzez doskonałą współprace z materiałem. Aplikacje wykonane tą metodą cechują się wysoką odpornością na temperaturę podczas prania.

Trwałość nadruku odblaskowego zależy od kilku czynników, takich jak

  • Rodzaj folii odblaskowej - folie odblaskowe różnią się między sobą jakością i trwałością. Folie o wysokiej jakości są wykonane z materiałów odpornych na czynniki zewnętrzne, takie jak ścieranie, woda czy promieniowanie UV.
  • Opieka nad nadrukiem - nadruk odblaskowy należy regularnie czyścić, aby zachować jego właściwości odblaskowe.

Ogólnie rzecz biorąc, nadruk odblaskowy jest trwałym i wytrzymałym rozwiązaniem. W zależności od rodzaju folii odblaskowej i techniki nadruku, może zachować swoje właściwości odblaskowe przez wiele lat.

Zastosowanie:

Trwałość i ekonomiczność to główne zalety tego sposobu znakowania odzieży. Aplikacje wykonane tą metodą doskonale sprawdzają się na odzieży ostrzegawczej promocyjnej i roboczej. Nie mamy prawie ograniczeń w składach materiału nadruk ten możemy wykonać na: bawełnę, poliester, syntetyczne materiały i wszelkiego rodzaju tekstyliach. (z wyjątkiem Nylonu)

Nadruki FLEX możemy wykonać na następujących produktach naszej oferty:

T-SHIRT - POLO - BLUZY - KOSZULE - KURTKI - KAMIZELKI - DRESY - ODZIEŻ ROBOCZĄ - ODZIEŻ OSTRZEGAWCZĄ - TORBY NA ZAKUPY - ODZIEŻ GASTRONOMICZNĄ - SPODNIE ROBOCZE - SOFTSHELL - CZAPKI Z DZASZKIEM

Ten sposób znakowania odzieży umożliwia wykonywanie projektów posiadających elementy o rozmiarach. Minimalna grubość detalu to 1,5 mm. Minimalna wysokość liter drukowanych zaczynają się od 5 mm.

Ceny:

Na cenę wpływa głównie taki czynnik jak: wielkość nadruku. Przy projektach personalizowanych, takich jak zmiana nazwisk lub numerów w przypadku sportowej odzieży, koszt pozostaje taki sam. Na cenę nie wpływają też zmiana wymiaru nadruku w przypadku wspólnej koncepcji odzież dziecięcej i męskiej w rozmiarze 4XL. Proponujemy dodatkowe rabaty ilościowe przy zamówieniach powyżej 10 sztuk tego samego projektu wszystkie warianty cenowe w tabeli CENNIK NADRUKU ODBLASKOWEGO

 

Dostępne pola nadruku:

Podstawowe pole nadruku jakie wykonujemy do 100x100 mm, który umieszczamy zazwyczaj na lewej/prawej piersi.

Podstawowe pole nadruku jakie wykonujemy do 100x150 mm, który umieszczamy zazwyczaj na lewej/prawej piersi.

Podstawowe pole nadruku jakie wykonujemy do 60x260 mm, który umieszczamy zazwyczaj na placach

Dodatkowe pole nadruku jakie wykonujemy do 30x470 mm, który umieszczamy zazwyczaj na placach

Dodatkowe pole nadruku jakie wykonujemy do 110x300 mm, który umieszczamy zazwyczaj na placach

Dodatkowe pole nadruku jakie wykonujemy do 200x240 mm, który umieszczamy zazwyczaj na placach

Podstawowe pole nadruku jakie wykonujemy do 50x50 mm, który umieszczamy zazwyczaj na rękawach

Dodatkowe pole nadruku jakie wykonujemy do 80x80 mm, który umieszczamy zazwyczaj na rękawach

 

Przykładowe realizacje przy użyciu NADRUKU ODBLASKOWEGO:

 

Zobacz inne techniki zdobienia:

Nadruki flex

NADRUK FLEX

od 10 sztuk

CENNIK

przykładowe realizacje

Nadruki flex

NADRUK FLOCK

od 10 sztuk

CENNIK

przykładowe realizacje

HAFT KOMPUTEROWY

od 10 sztuk

CENNIK

przykładowe realizacje

SITODRUK

od 100 sztuk

CENNIK

przykładowe realizacje

DTG

CYFROWY DTG

od 10 sztuk

CENNIK

przykładowe realizacje